| Ionut321123 a întrebat:

Salll. As pute pune windows xp pe cardul de la telefon de 2 GB iar apoi sa conectez telefon prin cablul de date cu calculatorul si sa-mi instalez windowsul la calculator? Daca da cum? FUNDOAIA

4 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Sall. Tu zici de acel xp care e bootabil usb, nu? Daca da, de pus pe cardul de la tel poti sa il pui, dar problema e atunci cand ii dai boot, PC-ul sa iti citeasca memoria card a tel. Incearca si tu! Si daca iti booteaza inseamna ca merge. Eu nu am incercat dar daca incerci sa-mi spui daca am mers sau nu. bafta!

| Amalia100 a răspuns:

Il conectezi cu un adaptor la calculator plus iti mai trebuie un programel dar intai si intai trebuie sa fie mutabil.dar de pus pe card poti

| rivelinio a răspuns (pentru Amalia100):

Acum mai depinde si ce blaca de baza ai... daca ea suporta butarea de pe usb happy

| yousuf a răspuns:

Hey... intrebare buna, rspunsul e nu. cardul este prea mic straight face mai bine folosesti un stick de memorie pe care poti sa pui windows xp... vezi sa aiba mai multa memorie nu stiu exact cat 8 sau 16 laughing plus ca nu stiu daca o sa recunoasca ce ai pe cardul ala de 2 gb mai multe detalii poti sa vezi pe you tube da un search si scrie acolo intrebarea ta (la obiect )