| maryan9844 a întrebat:

Sallut All. Am si eu o problema cu un sistem 5.1. Imi merg toate boxele in afara de subwoofer. Ce trebuie sa fac ca sa mearga si subwooferul? Dau Fundawinking

5 răspunsuri:
| Tiayth a răspuns:

Il bagi si pe el unde iti indica pc-ul ca trebuie bagat

| maryan9844 explică (pentru Tiayth):

L-am bagat dar tot nu merge.

| Tiayth a răspuns (pentru maryan9844):

Daca e unde trebuie vezi la volumul individual sa nu fie dat pe mute sau vezi sa fie setat pe 5.1. Daca nici asa nu merge nu imi dau seama ce poate sa aiba

| maryan9844 explică (pentru Tiayth):

Este setat pe 5.1 dar cand dau pe speaker test si dau pe boxe se aud toate in afara de subwoofer. Abia l-am luat sistemu.

| askask a răspuns:

Poate fi de la mufa jack (cea pe gare o bagi la calculator etc.) sau daca il folosesti in 2.1 ai inversat mufele( sti ca is 6intrari poate ca trebuie la cele 2 de jos-sau alea din mijloc-sau alea de sus, sau ti-ai scos poate tot bass-u' din programul din placa de sunet sau din ceva egalizator, sau deschide tubul de bass si uita-te la filrele de la difuzor. Bafta!