| andreiiso a întrebat:

Sallut stiu ca o sa sune ce am sa spun acum ceva de noob dar in fine.Salut TPU am o problema nu mare, vrea sa imi reformatez pc in Win7 faza este ca sti usal reformatez dar cand ii dau restart sa intre in install practic nu intra in install imi da windows error recovery si imi da gen sa intru in windows nu ma pune sa apas F2 si dupa aia sami intre creed ca stiti la ce ma refer! Va rog sa ma ajutati! MS DAU FUNDA CELUI CE MA AJUTA SI O BERE!

2 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Sau ordinea de boot din bios, sau nu folosesti kit de instalare ci "recovery disc" ceea ce nu-i totuna.

| Dzeko7 a răspuns:

Stick-ul sau CD-ul nu este bun.