| andreiiso a întrebat:

Sallut am si eu o problema am vrut sa reformatez(rebag) windows 7 si problema este asta cand dau restart la pc sa ma bagae in instalare nu imi apare chestia aia sa apas pe orice buton sa intre in instalare ma baga direct in windows! Nusti uce sa fac? dau funda celui care ma ajuta si merge!

Răspuns Câştigător
| gaby202000 a răspuns:

Pai porneste setup-ul din windows deoarece cd-ul tau nu este bootabil si nu are cum sa afiseze "Press any key to boot from cd". Inainte de asta daca te pricepi poti verifica setarile de bios. Daca nu te pricepi NU umbla in bios mai bine porneste setup din windows.