| zRazvaNxzz a întrebat:

Sallut TPU am o problema cu ecranu calculatorului, stiti cum se vede ecranu la TV cand nu e bagat bine cablu asa mi se vede la PC ce pot sa fac
PS: imaginea e clara totu ii perfect dar peste se vede acea "buruiala"

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza TV Tuner-ului sau din cauza ca e transmisiunea proasta(din cauza ca nu-i fibra optica)! Asa patesc si eu, dar nu tot timpul.

| zRazvaNxzz explică:

Lool mersi dar problema era la intrerupator nu era bagat bine laughing mersi

| biateo98 a răspuns:

Este din cauza windowsului trebuie schimbat...asa imi facea mie pana cand l-am schimbat. Acum merge ca pe painea calda big grin Funda?