| alexx102428 a întrebat:

De ce se vede imaginea calculatorului rau? Dau funda!

7 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Cum adica rau? Se vede mai mica decat ecranul sau neclar?

| alexx102428 explică (pentru DANI_1590):

Se vede neclar

| DANI_1590 a răspuns (pentru alexx102428):

Incearca sa te duci la setari la placa video(click dreapta pe desktop si nVIDIA sau ati sau Intel sau ce ai tu)si te uiti pe acolo(dai si update la driver) si daca nu se rezolva nici asa incearcacablul si mufele si daca nici asa nu merge e stricat monitorul sau placa video.

| OnuOnulică a răspuns:

Reinstaleza windowsu.

| ywar a răspuns:

Placa video? poate fi un raspuns.

| SidaN a răspuns:

Vezi daca ai cablurile bagate in unitate si ecran... de la miscare mai ies putin si pot aparea asemenea probleme. Miscale putin si vezi daca se intampla ceva.

| Alexandru18a a răspuns:

Cum adica rau daca ai windows xp e cam normal laughing) Dar da-mi id tau si te pot ajuta acolo...