| Sms_YoRobert_1995 a întrebat:

Sallut TPU Am si eu un Iphone 4s cu carcasa schimbata Tot originala si as vrea sa-l dau pe un Galaxy S2 gasesc? Sau daca aveti voi si doriti... Dar se merita?

3 răspunsuri:
| VladPătrașcu a răspuns:

Nu te supara dar daca il dai pe S2 te spargi laughing Am un prieten care a dat 15 milioane la abonament pe S2 la vremea lui si nu a tinut nici un an (de noi) si acum telefonul la liber face 11 milioane si reparatia costa 10 straight face se strica repede + NU IL DA (FUNDA)

| CinevaNou a răspuns (pentru VladPătrașcu):

Iar eu am un prieten care il are mai bine de un an si nu are nici pe dracu.

| VladPătrașcu a răspuns:

Deci 4s => Pe S3 nu pe S2. Iphone 4 pe S2!