| JulieR a întrebat:

Galaxy sIII sau Iphone 4? As vrea cei care ati avut sau aveti sa imi raspundeti :*

Răspuns Câştigător
| Paulikk112 a răspuns:

Sunt posesor de Iphone 4 si e mai ok decat s3 ( dupa mine ).Da S3 e mai bun ca iphone 4 in specificatii dar nu asa de mult, adica la s3 se incarca un joc in 6 secunde la iphone in 8 sau ceva de genul...Pe s3 poti sa-ti pui virusi pe iphone nu. S3 are camera mai buna 8 megapixeli si iphone 4 are de 5 dar face poze superbe.Eu iti spun sa-ti iei s3 ca iphone 4 nu o sa mai tina multwinking. Dar daca iti plac mult iphone-urile sa-ti iei iphone 4 ca e super okwinking.

| JulieR explică (pentru Paulikk112):

Multumesc mi-ai oferit cele mai bune argumente! :**

| Paulikk112 a răspuns (pentru JulieR):

Cu placere!winking. Mersi de funda! :winking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer Galaxy SIII. Este si mai frumos si mai bun, dupa parerea mea.

| 8mariastar a răspuns:

Iphone 4 e mai bun decat Samsung galaxy s 3

| LeMike a răspuns:

Clar ca sIII

| Meowww a răspuns:

Eu am Galaxy S III si sincer, nu imi plac iPhonurile. Mi se par prea simple. Adica un singur buton si nu are unele chestii pe care Galaxy le are. Cum ar fi: Magazin Play, poti sa iti pui mi multe ecrane. Nu stiu, pur si simplu mi se pare mai interesant Galaxy s III, chiar daca nu sunt eu vreo experta. Eu doar sunt multumita de telefonul meu. happy

| Meowww a răspuns (pentru Meowww):

Sunt mai multe aplicatii.

| georgexperiaaaaaaa a răspuns:

S3 e mai bun ca iphone 4 de o suta de ori