| AllCapone a întrebat:

Sallutare,as vrea sa va intreb daca as putea realiza u site,in care sa apara o caseta de logare.(EX:cineva se logheaza si eu aflu ce nume si parola a scris)

Cei care nu stiu, ai rog sa se abtina de la raspunsuri inutile! Multumesc.

5 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Da, se poate. Acum trebuie sa te hotarasti in ce limbaj vrei sa realizezi siteul, complexitatea lui si dupa ce stabilesti acestea( in functie de ce ai ales ) programul de transmis pe internet siteul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci un site, il pui online pe un server si toate datele se vor salva intr-o baza de date sau fisier si tu vei avea acces la ele.

| AllCapone explică (pentru suntserios):

Daca imi spui si cum il fac, pe pasi iti dau funda!

| suntserios a răspuns (pentru AllCapone):

Inveti html, css, php si mysql pentru cei vrei tu sa faci si pe urma mai discutam.

| zasha a răspuns:

Stalk much?!