| PureMadnesS a întrebat:

Sallutare TPU... O intrebare pentru Expertii ITbig grin.Am un calculator cu aceasta config:
Proc Amd Athlon64X2DUAL 5000+ 2.60Ghz,2 GB ram si o placa video GeForce 210 512Mb Gddr2...Mouseul PS2(cu mufa dinaceia Verdebig grin)deci.
Acum cateva zile a inceput sa mi se blocheze mouseul si sa inghete tot ecranu(se blocata tot)cand dadeam restart tot asa mergea 5 min si acelasi lucru
Aseara l-am reformatat odata(tot asa) si inca odata.am instalt drivere tot(mai putin placa de sunet)si acelasi lucru numai ca se blocheaza mouseul si ingheata tot calculatorul dar pentru 3-5 secunde dupa care revine...Chestia asta o face de vreo 3 -4 ori dar dupa se blocheaza de tot si trebuie sa-i dau restart? Am incercat sa sterg tot ce am instalat in ultimele zile(am reformatat partitia E)
Multumesc...

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Stai asa! Mouse-ul tau este PS2! Raspunsul se afla in fata ta, de multe ori, mouse-urile cu PS2 au aceasta problema, iti recomand sa iti iei un mouse USB sau macar sa iei o chestie PS2 to USB.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Problema e la mouse fa o proba cu altul.

| FoarteLetargic a răspuns:

Instaleaza alt windows( 7 cel mai bun)winking

Răspuns utilizator avertizat