| PureMadnesS a întrebat:

Sallutare TPU am o problema cu calculatorul.In ce sens ingheata ecranu(se blocheaza tot)si mai merge 2-3 sec mouseul dupa moarte/se blocheaza si el
Ca sa-l deblochez am o singura varianta sa-i dau restartstraight face ce pot sa fac pls?
Ce am facut: Reformatat Calculatorul, Am sters tot ce am instalt in ultimele zile(am dat format doar pe C) Multumesc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| grimreaper_9745 a răspuns:

Poate ai nevoie de un cooler.
sau placa video. E greu de spus fara sa vad mai exact.

| lplostonyou a răspuns:

Se poate sa ai virusi sau programe spyware,pune un antivirus,hardurile mai trebuiesc defragmentate din cand in cand, dar poate fii si din cauza ca ai prea multe programe pornite cand pornesti calculatorul si atunci pur si simplu pc-ul tau nu mai face fata din punct de vedere al memoriei, cel mai sanatos si mai eficient lucru e sa reinstalezi windowsu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti verifica numarul de bad-uri de pe hdd, dupa verificare e recomandat sa formatezi toate partitiile. Poti folosi HDD Regenerator.

| buzz a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si va merge fara probleme