| CristyCristi a întrebat:

Dupa cum stiti serviciul Romtelecom Voce Online a fost incetat de cei de la Romtelecom.
Exista prin acea facilitate care o gaseam pe : voceonline.romtelecom.ro o modalitate sa aflam cine ne suna cu privat.
Acum ca nu mai este acest site, Stiti cumva altul asemanator ca acesta? Sau alta metoda de a afla cine ne suna cu privat?

Răspuns Câştigător
| Bogdyyytzu a răspuns:

Exista o aplicatie pe care o cauti pe magazin play sau de pe net. Se cheama TRUE Caller si necesita net