| marioS10maryus a întrebat:

am si eu o nelamurire. vreau sa imi cumpar o consola. si nu stiu ce sa aleg intre xbox 360 si ps3 ( si la xbox cum pot juca online / dar la ps3 ) vreau si ARGUMENTARE.(vreau sa ma joc fifa street 4 /fifa 13 ) si orice xbox e kinect ready si la ps3 merge l aorice model ps3 MOVE? ) mare FUNDA!

3 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

La ambele poti juca online si jocurile dorite, personal as astepta lansarea ps4 care este cu muult mai performant decat ps3, mai gandeste-te

| Leon2293 a răspuns:

Buna, eu as vota pentru Xbox 360 deoarece :
1.Majoritatea jocurilor se joaca pe Xbox360 cum ar fi Darksiders II
2.Vei avea si un cont pe Xbox
3. Poti de asemenea sa joci CO-OPERATIV cu alti jucatori big grin
P.S.: trebuie sa stii ceva engleza big grin
Sper ca te-am ajutat, o seara buna

| edydin69 a răspuns:

Salut. Eu iti propun sa alegi PS3 pentru ca ai online gratuit. Si pare mai misto in schimb la grafici XBOX e mai bun dar ca sa joci online trebuie sa platesti pe luna.

Kinect ul merge numai pe Fifa 13 ( poti sa faci schimbari atat cu vocea si astea ) PS MOVE nu prea am idei la ce e bun pentru fifa 13.

Deci pana la urma eu iti propun PS3 pentru ca e mai fun jucand online si astea.