| NicaAlex1983 a întrebat:

Salu. Am o probelma. Am descarcat 2 antivirusuri: panda si avast(nu pe amandoua deodata) iar cand pornesc un program de exemplu: cs sau lol mi-l blocheaza antivirusul. Stiu ca am dezactivat ceva cu semnatura, poate fi de la asta?
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, ar trebui sa ai antivirusul jos in bara. Da clcik dreapta pe el si bifeaza,, Control scuturi Avast'' şi,, Dezactiveaza pentru x minute'', ori,, Silenţios/Mod joc''. Succes!

| NicaAlex1983 explică (pentru Deliiiia):

Ok, dar de ce face asa ca pana acum nu facea

| Deliiiia a răspuns (pentru NicaAlex1983):

Probabil s-a actualizat si acum impune mai multe restrictii la jocuri.