| DAS a întrebat:

Salu.Am o problema cu cu laptopul si imi vine sa-l sparg.Cand incerc sa deschid stick-ul imi da urmatoarea eroare:'NNotepad has encountered a problem and needs to close'. Ce are? Cum pot rezolvaproblema? Multumesc.

4 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Poate ai bagat ceva virusi pe stick si din aceasta cauza laptopul refuza sa deschida stick-u.

| Nymphetamine_8127 a răspuns:

Cel mai probabil... ai un virus (nu mai stiu numele)

In general stick-ul ti-l vede ca pe o partitie si ii asociaza o litera(ex: C:\ D:\ E:\ etc.)

ai incercat sa scrii in adress bar-ul din My Computer litera corespunzatoare stick-ului?

| ByancaRObarlad a răspuns:

E virusat. Deschidel in Safe Mode si incearca sa-l repari, cu antivirusul ceva.