| DomnulFantastic a întrebat:

Salu! Stiti vreun browser rapid si nu prea cunoscut?

Răspuns Câştigător
| emblem23 a răspuns:

SlimBrowser

Cel mai bun browser web pentru Window. Pornire mai rapidă, navigare mai rapidă pe web, descărcare de fişiere şi videoclipuri de 10 ori mai rapidă, încărcare de fotografii de 10 ori mai rapidă.
Funcţii critice şi utile deopotrivă, SlimBrowser vă oferă tot ce aveţi nevoie fără pluginuri.Descărcaţi uşor videoclipuri de pe Youtube, la cea mai mare viteză Puteţi, de asemenea, converti videoclipul descărcat într-un fişier mp3.
Managerul de descărcări poate mări viteza descărcării de până la 12 ori şi poate relua descărcările întrerupte.

4 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Eu unul zic ca este mozzila.Dar nu te inteleg de ce nu vrei unul prea cunoscut.

| Celcareajuta a răspuns:

Nu prea... ceea ce e rapid e si cunoscut, adica de aia e cunoscut ca e rapid... logic, nu? uite Chrome, Mozilla, Maxthon, Safari, Opera testeaza si tu din astea si vezi ce ti se potriveste (am stat ceva cu maxthon dar acu e Chrome-ul baza)

| heldeN a răspuns:

Eu folosesc Opera, pentru mine se misca mai bine decat mozilla/chrome
Poti incerca si safari

| automobile a răspuns:

Sunt de acord cu "Melcul" de ce sa nu fie cunoscut? Si eu iti recomand Mozilla!