| papuciirupti a întrebat:

Salu TPU. Ce sa aleg intre Logitech z506 si Logitech z523? Il vreau mai mult pentru muzica. Poate z506 deoarece are 75w fata de z523 care are doar 40w.
funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cu cat sistemul este mai puternic, ( W ) cu atat se aude mai tare. Il vrei si pentru muzica. deci cea mai inteleapta alegere este z506.

Bft!

2 răspunsuri:
| papuciirupti explică:

Merci pentru ajutor

| MirceaDiaconu a răspuns:

Eu as alege z506 conteaza mai mult fata decat fundalul. Oricum cele din fundal de obicei stau langa tine si se aud mai tare, practic se echilibreaza http://bit.ly/1rofYy2