| tay587458975 a întrebat:

Saluatare TPU! Am cumparat o Tableta Goclever Tab A93 si vreau un program care pot sa dau video call pe Y! Messinger sau pe facebook(in afara pe Skype).Dau funda +un vot

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Downloadeaza mobile1 market si intra pe marketu-l de la mobile1 si downloadeaza de acolo daca nici asa nu erge ceea ce nu cred scoate aplicatia din alta parte dai cu google

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Vezi ca este plugin-ul pe googleplay de audio si video pentru yahoo messenger

| tay587458975 explică (pentru soul2soull):

Da am cautat dar imi scrie Dispozitivul dv nu este compatibil cu acesta versiune

| soul2soull a răspuns (pentru tay587458975):

Downloadeaza mobile1 market si intra pe marketu-l de la mobile1 si downloadeaza de acolo daca nici asa nu erge ceea ce nu cred scoate aplicatia din alta parte dai cu google

| tay587458975 explică:

Si cand caut in Google Play imi arata unde trebuia sa dau ''Instalati'' imi scrie 'Dispozibivul dv nu este compatibil cu acesta versiune