| Xname a întrebat:

Daca am 2 boxe la calculator. Unde trebuie sa bag mufa? ca am mai multe locuri: la Side speaker, Rear speaker sau Front speaker?

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Front speaker. Dar ar trebui sa intri pe la setarile de sunet, si sa iti selectezi sunetul pe 2 canale adica 2 boxe, nu surround. De obice la calc sunt 3 mufe : "line out", "line in" si "mic". Jack-ul trebuie intrrodus in mufa de "line out"

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Front speaker, in mufa verde. Puteai sa dai drumul la player si sa testezi fiecare mufa in parte, ca doar nu ai decat trei.