| Ronaleo a întrebat:

1. Pot sa sterg comentariile unui prieten la o postare a mea pe Facebook?
2. Ce fac sa nu mai poata comenta deloc la postarile mele, fara sa-i dau unfriend?

Răspuns Câştigător
| Mary_Maria_1990 a răspuns:

Poti sa stergi comentariile, dar ca sa nu mai comenteze ori ii dai block(aici pierzi prietenia), poti sa-i spui sa nu mai comenteze sau sa stergi postarea....succes

1 răspuns:
| sandumirel98 a răspuns:

Nu dacă vrei să nu-ți mai comenteze, atunci când postezi poți selecta persoanele care nu vrei să o vadă, așa o să o ai la prieteni și nu o să-ți mai comenteze la ceea ce nu vrei să vadă, așa fac eu ca să nu-mi vadă profele postările, sper că te-am ajutat, fundă?