| anonim_4396 a întrebat:

ÎN ATENȚIA ADMINISTRATORILOR, AM O PROBLEMĂ TEHNICĂ.
Am vrut să șterg ceva postări ale mele și mi-a spus că mi-a trimis e-mail, apoi am dat din nou să îmi retrimită e-mail dar tot degeaba!

Alte e-mail-uri de la voi primeam, când îmi comenta cineva pe la comentariile mele sau când comenta cineva pe la postările mele, dar acum când vreau să sterg ceva postări ale mele
nu primesc nici un e-mail.

Adresa de e-mail este @mail.ru sau pentru că am dezactivat eu toate bifele de la panoul de setări unde scria despre ce fel de e-mailuri vreau sa primesc de la voi!?
Daca de acolo se trage vă rog să îmi spuneți pe care dintre bife să o bifez pentru ca să îmi vină doar acest tip de mesaje.

Doar în cazul în care doresc să șterg o postare de a mea.

MULȚUMESC!

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

Daca ai debifat totul, de acolo ti se trage.
Bifeaza casuta unde se spune "doresc sa primesc email cand vreau sa sterg o intrebare". Apoi, ceri retrimitere email.