| HardCore7750 a întrebat:

Salut, 3 intrebari:
1. ca sa fac root la telefon imi trebuie conexiune la telefon?
2. ce trebuie sa instalez ca sa am si eu programul ala de vazut ce e pe smartphone cum e in videoul asta: http://videotutorial.ro/......ial-video/
3. ca sa am internet cum e in videoul de mai sus trebuie neaparat internet pe placa de retea? eu am prin telefon fix prin USB
Dau FUNDA al cine ma ajuta cu toate intrebarile
O noapte buna

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. ai nevoie de cablu de date
3. nu conteaza.
De ce te complici si nu cumperi un router wifi? e 70-80 lei unul.

| HardCore7750 explică (pentru sltlp):

Pai trebuie si abonamentul la internet, eu zi ca e mai ieftin asa.
La 2 nu ai raspuns
O zi buna

| sltlp a răspuns (pentru HardCore7750):

La 2 nu stiu exact la ce referi. Daca te referi la ala albastru unde scrie el diverse lucruri, ala se numeste terminal emulator.

| HardCore7750 explică (pentru sltlp):

Nu aia, fereastra aia unde arata ce face el pe telefon, cum intra in aplicatii etc