| Horologer a întrebat:

Salut.Acesta este sistemul meu:
Intel i3-2120 3.3Ghz
GTX 750TI 2gb WF OC2 (Gigabyte)
Sursa Segotep ATX-500w
Motherboard GIGABYTE GA-Z68AP-D3
RAM 8GB 1600Mhz HyperX

Am mai avut o problema asemanatoare dar era din cauza la RAM(freeze,blackscreen etc),l-am schimbat, a mers.Toata ziua de ieri nu a avut nici macar o problema dar in dimineata asta cand am incercat sa il aprind efectiv a durat 1 secunda 2 apoi a inceput sa isi dea restart.Nici macar nu are timp sa boteze.Cum apas pe butonul de power incepe sa isi dea restart besmeticul.

Am testat si alta sursa, deci nu e de la ea.Ma oftica faptul ca aseara cand l-am stins nu avea absolut nimic.

Astept niste raspunsuri, mersi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil placa de baza. Du-o la reparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de baza mai mult ca sigur, daca ai garantie trimite-o cat mai repede.

| Horologer explică:

Cu siguranta nu e placa de baza si nici placa video.Sunt noi amandoua+ ca au mers o zi intreaga pana am stins pc-ul.In dimineata asta poc...nu a mai mers.
https://www.youtube.com/watch?v=z3G7a0Mf8Xc fix la fel mi se intampla si mie.

| Petriptr a răspuns:

Poate e placa video. Fă rost de o placă de la un prieten si încearcă daca nu merege revino cu un răspuns aici