| MarianDeluise a întrebat:

Acolo la Facebook am vazut la prieteni " Urmarit de 10 persoane"
Cum fac sa fie si la mine asa? :d

Funda!

4 răspunsuri:
| Lilly095 a răspuns:

Bună! Păi, în primul rând, trebuie să ai vârsta setată pe facebook mai mare de 18 ani(dacă nu ai 18 ani, poți modifica vârsta). Pe urmă intri la Setări-> setările contului->în partea stângă apare ''persoane care îţi urmăresc activităţile''-> dai click pe aia și bifezi căsuța ''Activează urmărirea''. Sper că te-am ajutat. O zi bună! happy

| Rakanishuu a răspuns:

Trebuie sa ai 5000 de prieteni, ca sa nu mai poti raspunde cererilor de prietenie. Atunci apare butonul " Urmareste" :3. Funda?

| zuzualina a răspuns (pentru Rakanishuu):

rolling on the floor Eu am 5000 şi nu apare + ca îmi sterg zilnic cei de la Facebook din prieteni... aveam într-o zi 4800

Nevermind, ests o setare de la generale sau din securitate privind URMĂRIREA unde te intreabă daca vrei sa o activezi sau nu. Şi aşa apar abonaţii. Ăia 10 de care vorbeai.
☆★☆ Daca poti pune postari publice ai opţiunea. Altfel nu merge.

| anton7 a răspuns:

Astepti si daca se aboneaza cineva la profilul tau iti va aparea la fel. Funda?