| bRom a întrebat:

Salut,acum 5 minute eram pe google chrome si mi-a aparut ceva de la javascript, cum ca am primit amenda ca am intrat pe site-uri porno si mi-au identificat pc-ul si toate astea.Browserul era blocat doar pe o pagina si am reusit sa ies.Stiu de virusul politia romana,l-am avut, dar virusul asta nu era la fel. Am dat un scan cu un antivirus si am vazut ca am in task manager steg.exe. I-am dat end process si gata, dar vreau sa stiu daca a mai patit cineva asta si este ceva serios.Si ce treaba are java cu acest virus.Dau funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Daca dai end task nu rezolvi problema, trebuie scanat si dezinfectat.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este vorba de un virus. Posibil sa fi fost ce numit "Politia Romana". http://www.faravirusi.com/......liminare/. Poti sa stai linistit.

| NameHarris a răspuns:

E un viruslaughing

| TelefonLg a răspuns:

Vezi ce faci daca te uiti la pornache