| Isabela96 a întrebat:

Acum a un laptop Lenovo http://laptop.store.ro/reviews/lenovo-ideapad-g575al si as vrea sa-l vand...in orice caz ma intrebam ce alt tip de laptop mi s-ar potrivi avand in vedere ca lucrez mult pe net si la editat si facut filme si diferite proiecte office... vreau sa stiu si parerea voastra :d

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Vezi mai intai daca parintii sunt de acord cu vanzarea laptopului; cat iei pe el si cat sunt dispusi sa-ti dea ca sa cumperi altul.Planuiesti sa cumperi ceva si-n functie de buget, nu?