| Hasss a întrebat:

Salut TPU

azi cand am incercat sa dezinstalez un program cu revo unistaller pro!

mi-a dat aceasta eroare cand am intrat in el

http://i.imgur.com/8JrDJdM.jpg

cum scap de aceasta eroare...

am toate "Microsoft visual c++ 2005 2008 2010 fiecare si pe 32 biti si 64 biti

deci dc imi da aceasta eroare

doar la acest prog imi da eroare :(

am facut update la toate Microsoft visual si tot degeaba am instalat si alta versiune de revo uninstaller si degeaba...

plzz dau funda celui care ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Nu stiu, dar de ce sa-l dezinstalezi dai pace.Si eu vad ca am si 2005 si 2008 si 2010. Daca vrei poti sa incerci cu alt program de exemplu perfect uninstaller.

| Hasss explică (pentru taken):

Da eu vreau revo laughing

| Hasss explică (pentru taken):

Da-l dq am gasit unu mai bun tongue
iObit uninstaller tongue

o seara buna big grin

3 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

1.mai intai trebuie sa inchizi programul din task manager, dupa care treci la dezinstalarea lui-
1. daca vrei sa dezinstalezi un antivirus, asigura-te ca ai oprit modulul de autoprotectie, inainte de a-l dezinstala. uite un tutorial despre asta:http://contactit.blogspot.it/......-free.html
3.paschtele de la Microsoft vizual c++ sunt necesare pentru decriptarea si rularea aplicatiilor pe calculator, deci nu trebuiesc dezinstalate.
4.cea mai eficienta dezinstalare a unei aplicatii se face fiind logat in safe mode, pentru ca, in acest mod, sunt incarcate doar driverele principale si utilitarele din windows, iar aplicatiile raman inchise.deci le poti dezinstala in siguranta.incearca varianta asta. sper sa reusesti.