| katy95 a întrebat:

Acum o luna mi-am luat un ford ka din 2004. Acum 2 saptamani nu mi-a mai pornit iar dupa cateva zile si-a revenit si a mers pana azi, cand nu a mai pornit deloc asa ca am fost nevoita sa chem un prieten sa ma tracteze.Toata lumea mi-a spus ca trebuie sa schimb pompa de benzina. Dupa ce am ajuns acasa am incercat din nou sa o pornesc, dar, nu numai ca nu a pornit ci a scos un sunet ciudat, au inceput acele sa tremure si sa trepideze lumnitele din bord. m-am speriat si nu am mai incercat sa o pornesc deloc. Aveti idee ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| costin517 a răspuns:

O fi posedata...

probabil e de la benzina. si la mine se intampla asa. acum iau de la Rompetrol si e ok.

| costin517 a răspuns:

O fi posedata...
Si la mine se intamla asa. e de la benzina. ia de la Rompetrol sau OMV.