| Alex10Timisoara a întrebat:

Salut all

In casti mi se aude un barait cand dau muzica tare.Inainte mergea perfect si acum nu.De ce oare? Nu sunt stricate sau din astea

Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| lungudragos a răspuns:

S-ar putea sa fie de la membrana caastilor, de la prea multa muzica la maxim. depinde ce fel de castia i, daca sunt de pus in ureche si nu sunt de o buna calitate sigur, s-a desprins membrana si bazaie

| spaghetty a răspuns:

A patit ceva driverul tau audio.Asa am patit si eu cu boxele, instaleaza iar driveru audio

| Sarudman a răspuns:

HHHmm,poate s au umezit sau nu stiu poate le ai dat prea tare si fiind prea tare date au inceput sa baraie