| Cipy10 a întrebat:

Salut am 19 si vreau sa imi cumpar saptamana viitoare un abonament Orange 36 euro si nu stiu ce telefon sa aleg impreuna cu abonamentul asta, as alege SG Note 199 E sau HTC One X 169 E LG L7 44 E. Cine are un telefon sa-mi spuna parerea lui si daca se merita sa imi iau unul dintre telefoanele de mai sus. Multumesc pentru pareri dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Da mai bine astepti. Si pe toate telefoanele aplicatiile se cumpara doar sunt oameni ce muncesc pentru ele doar ca exista aplicatii gratis si aplicatii cu bani. Facebook, Fourqsuare, Yahoo, programe de scris de ascultat muzica etc toate sunt gratis. Angry birds si celelalte jocuri iarasi sunt gratis doar ca nu sunt varianta full. La fel e si la Samsung! Daca vrei piraterie trebuie jailbreak la telefon. Eu nu am nici jailbreak si nici nu prea dau bani pe aplicatii dar am tot ce imi trebuie in telefon.

6 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Ia-ti iphone chiar e pacat la un abonament de 36 de euro sa iti iei tableta aia de Samsung sau plasticaraia de HTC. Sau daca nu esti fan Apple ia-ti SGS 2 daca esti dispun sa mai dai 199 euro poti sa iti iei orice telefon din magazin daca ai abonament de 36 pe 2 ani de zile

| Cipy10 explică (pentru valentino52):

Da stiu valentino doar ca, cu iphone din cate stiu toate aplicatiile trebuie cumparate, etc si nu vreau ca in fiecare luna sa mai dau 15 20 de exemplu pe aplicatii cumparate...

| Cipy10 explică (pentru valentino52):

Sau daca nu sa mai astept cateva 3 4 luni sa apara iphone 5?

| Marshal2118 a răspuns (pentru Cipy10):

Nu nu trebuie cumparate eu am iphone3 Apple si imi da facebook google twiter de la inceput nu atat sa iti bagi internet ca sa-ti mearga

| valentino52 a răspuns (pentru Cipy10):

Da mai bine astepti. Si pe toate telefoanele aplicatiile se cumpara doar sunt oameni ce muncesc pentru ele doar ca exista aplicatii gratis si aplicatii cu bani. Facebook, Fourqsuare, Yahoo, programe de scris de ascultat muzica etc toate sunt gratis. Angry birds si celelalte jocuri iarasi sunt gratis doar ca nu sunt varianta full. La fel e si la Samsung! Daca vrei piraterie trebuie jailbreak la telefon. Eu nu am nici jailbreak si nici nu prea dau bani pe aplicatii dar am tot ce imi trebuie in telefon.

| Marshal2118 a răspuns:

HTC one x e legenda vie

| Cipy10 explică (pentru Marshal2118):

Da stiu se misca exceptional fara lag l-am folosit cateva minute la Orange si parca ma atrage si designul si camera desi nu il iau pentru camera happy