| Brodi a întrebat:

Salut, am 55.0 GB pe Local Disk, ii mult?

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E ok cat ai (pe C sau D?), acum depinde si de cat ai HDD.

| monstrulet a răspuns:

E destul.

| MMihai a răspuns:

Dacă tot HDD-ul are 55 GB este foarte mic.
HDD-ul trebuie să aibă peste 640 GB.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Avand in vedere ca un om normal isi ia de la 1-2 TB in sus 55 gb e foarte putin. Bagi pe el un film BlueRay si cam atat!

| stress a răspuns:

Nu e deloc mult, stai linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun care local disc d,c,e,f, g, h, care dintre ele daca local disc c atunci e mult eu am numa 30 de gb pe local disc c dar pe local disc d am 870 gb dar te rog specifica ce vrei sa afli in intrebarea ta.

| Brodi explică:

Doar pe(chappy cam ce jocuri incap pe el? (e gol)pentru ca am 2 local disk-uri unul de la un calculator vechi

| EdiDa a răspuns:

Destul de mult, depinde ce la ce folosesti calculatorul, oricum pentru mine este putin...