| andrei089 a întrebat:

Salut,am 7 mini-boxe de 3W fiecare,si vreau sa fac circuit,vreau sa fie cu baterie proprie,nu cu transformator,sa o connectez cu mufa jack la telefon,daca le leg direct la mufa se aude incet, cam ce mi-ar trebui? adaptor?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ti-ar trebui sa pui mana sa citesti, sa vezi ce inseamna impedante, ce inseamna putere, ce inseamna semnal audio si multe altele!

| andrei089 explică:

Eu am pus o intrebare, daca nu raspunzi la ea, te rog sa pleci!