| NBDX a întrebat:

Am abonament la RCS & RDS (antena) si locuiesc la sat.
Azi cand am aprins tv-ul mi-a aparut "canal criptat", "alarma acces refuzat", si mergea doar pe Realitatea TV. Am intrat la mesaje si aveam unul de pe data de 5.12. 2012 sa achit factura pana la data de 10.12. 2012 (l-am platit)... Oare a aparut asa pentru ca nu au ajuns banii la ei? (locuiesc intr-un sat din Braila) are vreo rezolvare? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Incearca sa dai un telefon la deranjamente la nr 031.400. 4000 si explixa-le ce problema ai.