| Ady2Slayer a întrebat:

Am achizitionat acest laptop acum 2 zile :
http://www.emag.ro/......EN1B0BBBM/
si stiu ca driverele le iau de aici, mi-a raspuns cineva :
http://postimg.org/image/ovypugc09/
Vreau sa-mi spuneti si mie fix ce drivere trebuiesc instalate pe windows 8, fiecare din ele care trebuie sa le instalez... ( nu dubluri va rog, imi ziceti care trebuiesc instalate ).

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cel mai bine e sa folosesti un software dedicat driver-elor.Am folosit Windows 8 de proba pentru a vedea rularea instalarii si alte mici chestii.Nu am stat sa-l testez chiar amanuntit.Sunt multi ca mine, deoarece un utilizator e mai putin increzator dupa ce apar variante noi, si pana nu-i sigur 100% de OS nu-l foloseste.Ca program pentru drivere iti recomand Driver Genius Profesional.

| Ady2Slayer explică (pentru MskDesign):

Deci nu vreau sa probez un OS sau ce spui tu, vreau doar sa instalez windows 8 pe acest laptop si sa-mi iau driverele, dar nu stiu care trebuiesc instalate de acolo...

| MskDesign a răspuns (pentru Ady2Slayer):

Acel program iti instaleaza driverele automat, singurul driver care va trebui sa il instalezi manual, este ethernetul.