| DARKVENOMUS514 a întrebat:

Salut, am achizitionat recent o pereche de casti Aqirys Sirius White și 1 luna si jumatate au mers perfect dar azi microfonul inregistra sunetele foarte greu si incet, toti cei cu care vorbeam imi spunea ca ma aud super incet si trebuia sa tip in microfon ca sa ma aud si tot ma auzeam infundat, castile merg perfect insa microfonul nu functioneaza, și încă un lucru, cam cat ar costa o reparatie la Altex fara garantie deoarece nu o mai gasesc,

3 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Salut! Incearca din driverele castilor sa dai microfonul la maxim si sa porneste microphone boost.
Nu iti trebuie garantia aia fizica de la Altex, cand te duci la magazin si iti cumperi ceva iti cere numarul de telefon si asa ti-o salveaza electronic. Poti suna la ei sa-ti trimita o copie a garantiei.

| DARKVENOMUS514 explică (pentru saftaiiustin):

Nu pot umbla în setări deoarece nu am PC, le folosesc la xbox dar Mersi mult pentru chestia cu garantia că nu știam

| saftaiiustin a răspuns (pentru DARKVENOMUS514):

Conecteaza-le la un pc si schimba setarile pe care ti le-am zis din driver ca raman salvate si pentru xbox