| RB26DETT a întrebat:

Salut, am achizitonat o camera Sony dsc-h400 si dupa doar 24 de ore i-a ramas un pixel verde de pe display.
Daca dupa doar 24 de ore s-a intamplat asta, exita posibilitatea sa mai apara probleme cu display-ul? daca-l trimit in service imi schimba display-ul, il repara sau imi schimba camera? sa stiu cam cate saptamani voi sta fara el...
Funda!

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, du-l la service cat il ai in garantie, spune-le ca nu esti multumit de el si ca vrei altul in schimb. Daca s-a intamplat odata asta sunt sanse sa se mai intample si a doua oara.

| 13 a răspuns:

Va trebui sa suni si sa le spui care este problema. S-ar putea sa iti schimbe aparatul cu totu daca insiti, avand in vedere ca nu la-i folosit mai mult de o zi.Dar trebuie sa suni la cei care ti-au facut garantia si sa te interesezi ca sa afli exact cum se procedeaza. Bafta.