| DemonHunter a întrebat:

Am un s7 edge si de 2 zile am obesrvat un pixel verde.
Am mai observat ca acel pixel refuza sa se schimbe pe culoarea alb si rosu pe negru si albastru se schimba deoarece nu mai este vizibil.
Inca mai e in garantie dar daca il trimit de obicei il tin acolo 1 luna.(stiu de la prieteni)
Idei? Ce as putea sa fac?, am inteles ca mai sunt aplicati care pot rezolva aceasta problema.

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Vezi pe fond de negru daca se observa ceva la acel pixel. incearca si cu luminozitate scazuta si maxima.
posibil sa fie un pixel mort