| AndreiCHI a întrebat:

Salut. Am ales sa îmi curăț astazi pc ul din cauza unei probleme si acum când il aprind monitorul nu prinde semnal si pc ul nu se mai oprește de la buton. Am deschis carcasa, am inceput sa curăț de praf, am scos rami sa pot sa scot ventilatorul de la procesor sa il curat si pe el de praf si după ce montez totul înapoi se întâmplă nenorocirea. Cineva, va rog eu mult sa ma ajute

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Tocmai ce-i spusesem unuia cu un laptop și are aceeași problemă: verifică TOATE contactele, conectorii, soclurile și componenele introduse in ele (eventual doar pe cele demontate anterior)