| Alex1003 a întrebat:

Am apelat la voi pentru ca intampin 2 intrebari cu Browserul de internet.
Aseara mi-am descarcat browserul Vivaldi si a mers pefect, dar in dimineata aceasta nu mai porneste.In Task Manager mi-l arata pornit dar el nu porneste ca sa pot naviga.
Dupa asta mi-am instalat Opera Browser, a mers dupa instalare dar apoi dupa ce l-am inchis si l-am pornit, aceeas eroare. Porneste in Task Manager si atat.
Google Chrome nu folosesc deoarece merge destul de greu pe Youtube.

Funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Vezi si cu Firefox. Te sfatuiesc sa dai o scanare cu un antivirus bun, sa vezi ce se intampla in sistem.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Probabil ai calculatorul infectat, instaleaza COMODO Anti-Virus si da-i o scanare totala, stergi toti virusii si restartezi calculatorul.

| Cristi14345 a răspuns:

Eu as zice sa scanezi cu un antivirus poate ai un virus si de asta nu merge.

si eu am avut problema asta si am scanat cu avg antivirus si mi-a gasit virusi si i-am sters pe firefox si a mers

dar acum am opera browser si merge excelent pentru mine este cel mai bun browser
daca vrei sa descarci :

opera:http://www.opera.com/......ndows-blue

avg antivirus:http://www.avg.com/eu-en/internet-security

la avg dai pe ala cu free trial sau daca vrei sa il cumperi
dar daca dai pe cel cu free trial trebuie sa il instalezi in fiecare luna eu asa fac dar merita efortul este foarte bun,
sper ca te-am ajutat daca vrei funda daca nu e ok :))))))