| S3BY91 a întrebat:

Salut,

Am aplicatia Yotube Mobile Application, versiunea 2.4.9 de la Google preinstalata pe un Vivaz U5i (sistem operare Symbian s60v5).

Dupa ce am formatat telefonul imi apare urmatoarea eroare cand intru in aceasta aplicatie si nu mai pot viziona videoclipuri de pe youtube:

"Error Could not connect
Problem with network conection"

Mentionez ca internetul pe telefon merge.

Stie cineva vreo cale de rezolvare?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| OvidelRaspunde a răspuns:

Incearca sa deconectezi internetul din priza si sa bagi la loc. Ori umbla la data. Modifica si pune-o pe cea actuala. Sper ca ti-am fost de folos. Daca da pls Funda? laughing