| eman a întrebat:

mi-am achizitionat un telefon model Nokia C7, si am resetat totul la el, intrebarea este urmatoarea: cum pot sa remediez problema YouTube-ului aplicatia exista in telefon si dupa ce am restaurat telefonul dar cand accesez imi da urmatoarea descriere:
Error
Could not connect
Problem with network connection
Multumesc, dau funda celui care da cel mai bun raspuns big grin

1 răspuns:
| Tarabostes a răspuns:

Te-ai conectat la internet? Browser-ul iti merge? Fa un tichet la supportul de la Nokia si spune-le de problema.
Actualizeaza-ti aplicatia din magazin play.