| nelutu1 a întrebat:

Salut am o aplicatie SPB MOBILE SHELL SENSE EDITION FULL si vreau sa o instalez pe nokia x6 dar imi spune Certificate error. Contact the application supplier. Ce sa fac sa pot instala aplicatia pe telefon.

1 răspuns:
| Melodramatic a răspuns:

Hackuiesti telefonul, sau il semnezi cu certificatul tau (cu certificatu e cam complicat sa ti-l faci) intra pe mobile9.com si cauta helloox si instaleazal, apoi pornestel si astepti ceva timp sa se configureze... apoi poti instala ce vrei tu, sau inca un lucru mai rapid care mere la unele aplicatii de tel este sa dai data din telefon inapoi cu 1 an...happy