| DanielBalan a întrebat:

Am auzit ca din administrarea paginilor pe FB se face profit. E adevarat? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Roby_roberto_1997 a răspuns:

Se face profit deoarece admini de pe acele profile fac reclama la diferite branduri si produse (haine, sucuri etc) funda?

| DanielBalan explică (pentru Roby_roberto_1997):

SI cum pot si eu sa fac reclama?

| Roby_roberto_1997 a răspuns (pentru DanielBalan):

Trebuie sa contactezi o firma un brand poti lua nr de la sprite sau orice altceva de pe net. sau scrie pe google cum se fac bani din reclame pe facebook. funda la primul raspuns?

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Amandoua raspunsurile de mai sus sunt bune, si eu le stiam pe alea, daca mai stiam si altul ti-l spuneam, dar asa... nu pot decat sa-i aprob pe ceilalti.

| alex2000maxx a răspuns:

Sunt daca ai vazut pe facebook niste jocuri care daca ramai fara bani sau altceva poti da $ reali pentru acei bani din joc.