| AlexRO150 a întrebat:

Salut, am bagat niste melodii peste alte melodii in stic apoi l-am bagat in masina, in masina melodiile sar de la 15 la 70 la 120 de exemplu, de ce?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Posibil formatul nu este recunoscut de player-ul masinii ori fisierele sunt corupte sau criptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia stickul si redenumestele asa:
1. Melodia 1
2. Melodia 2
16. Melodia 16
Vezi daca se mai intampla, poate pe calculator le ai altfel sortate, si cum le sortezi tu de pe PC, doar pe PC le vei vedea sortate asa.

| Xaya a răspuns:

Sar in timpul redarii sau dupa ce se termina o melodie?

Daca sare in timpul redarii e o problema la playerul masinii cel mai probabil si poti verifica punand alt stic cu alte melodii sa vezi daca tot mai face asa, daca nu habar n-am.

Daca melodiile sunt redate random probabil nu sunt redate random ci doar au fost puse intr-o alta ordine de cater calculator (alfabetica sau dupa spatiul pe care il ocupa)

Daca nu se repeta un model (gen melodia a, b, c si apoi c, a, b) probabil este setat playerul sa le puna random. Depinde si ce player ai. Poate e chiar stricat:/