| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am bagat niste muzica pe un stick si dupa am vrut sa o mut in alt pc, dar nu merge muata.
Am incercat sa o copiez, dar nimic, pur si simplu nu face nimic.

3 răspunsuri:
| biiannncaa a răspuns:

Poate are parole sau ceva. Nu reusesc sa-mi dau seama.

| ZambetulNebuniei explică (pentru biiannncaa):

Nu are parola. E aiurea oricum. Cand l-am conectat inapoi la pcu de la care am bagat muzica (al meu), am vrut sa il golsesc (sticku) si imi apare ca o fila nu poate fi stearsa deoarece prin stergerea ei mi-ar dauna windowsului.

Am zis: ok, sterg restul. Alte fisiere insa s-au redenumit si nu le mai pot sterge. De ex. era unu cu muzica clasica si se numea: Fisier cu muzica clasica (asta e un exemplu), acum se numeste Ü╖∩¼cà.¿e█ (chiar asa se numese un fisier).

Nu inteleg ce s-a intamplat, din moment ce eu doar am pus niste muzica pe un stick si mai era si faza ca am pus cam 3 GB de muzica si mi-a aparut cand am incercat sa il golesc ca are 20GB pe el si din moment ce e un stick de 8 GB e aiurea.

Scuze, pentru scris, dar am scris repede.

| biiannncaa a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Hmm. Nu-mi pot da seama ce s-a intamplat. Niciodata nu am patit asa ceva.