| NuStiuCeva a întrebat:

Salut, am bagat un videoclip pe youtube, eu il pot vedea dar altii nu pot, le apare mesajul : Acest videoclip nu este disponibil în ţara dvs.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Sa il stergi si sa il repostezi.

| ArthurKn a răspuns:

Presupun ca materialul nu este in totalitate al tau si ca ai luat copyright.
Ce poti sa faci? Trimiti o contestație.
Dar slabe sansele ca dupa, videoclipul tau sa fie disponibil in aceea tara.

| alecsa91 a răspuns:

Incearcă să intri la setări şi să modifici de acolo... Poate e ceva ce ţine de setările de confidenţialitate!

| deeamaria a răspuns:

Deci stergel si incearca sa il postezi iar. Dar daca iar nu merge atunci incerca de pe alt calculator.dar trebuie sa functioneze ..Incearca doar. Funda?