| hardybyt a întrebat:

Am castigat o tableta Samsung galaxy tab 2 7.0 p3110 si cand vreau sa intru pe un joc online imi spune ca nu am flash player instalat si am plug-inul dezactivat. Am dat click sa imi instaleze Adobe flash player dar imi scrie ca nu poate fi suportat de acest dispozitiv. Pe telefon (Samsung galaxy s plus) pot intra insa se incarca foarte greu don cauza jocului complex. Jocul
este Farmerama.
Ce as putea face ca sa vad jocul si pe tableta? Vreau un raspuns clar. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Alecs2014 a răspuns:

Salut! Daca iti apare acel mesaj inseamna, cu adevarat, ca nu poti juca jocul! happy
Sper ca te-am ajutat!

| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

Flash Player nu e compatibil cu samasung galaxy s, ai putea sa incerci alta versiune a aplicatiei...

| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

Descarca Puffix Browser

| NebunuXXl a răspuns:

Pe tableta nu cred ca se poate juca farmerama dar incearca pe magazin play dc este si dc merge.