| Lupică27 a întrebat:

Salut, am ceasul asta https://www.bb-shop.ro/ceas-de-mana-g_shock_classic_GA21 00FR3AER-69694.html
Si acum ca s-a dat ora inainte nu reusesc in nici un fel sa-i dau de cap sa-l setez, am urmarit tutoriale pe Youtube dar degeaba, pot seta zona si se seteaza automat, nu se poate manual iar mie automat mi se seteaza ora 6 dim, ce dracu sa-i fac?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Hai ma, Lupica, te face pe tine un ceas? Arunca-l si comanda-ti altul si vine direct setat.

| Lupică27 explică (pentru LoveSleep):

Ce sarcastic esti tu smechere...

| Lupică27 explică:

Am rezolvat, merci oricum.