| lucian69 a întrebat:

Am cont pe skype si daca sun pe un prieten de pe skype imi trebuie euro sau ceva bani ca sa-l pot suna?

Răspuns Câştigător
| Marian001 a răspuns:

Salut! Daca ai cont de skype, si daca are si el, trebuie sa trimiti o cerere de prietenie pe care sa o accepte, si abia dupa aceea poti suna si este gratis.
Doar daca vrei sa suni de pe skype pe un telefon mobil trebuie sa platesti ceva euro.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Skype-ul e ca si Yahoo Messenger, facebook, twitter, vorbesti gratis si fara Euro happy

| BeHappy26 a răspuns:

Nu, nu este nevoie de bani pentru a-l suna... Apasa pe numele lui si apoi pe "Suna" sau "Suna cu video".

| Ursulmaredemetal a răspuns:

Nu,Skype (ca si Yahoo messenger) nu costa nimic am si eu cativa prieteni cu care am vorbit pe skype.