| Kreefy a întrebat:

Am o intrebare legata de un Stick de 4Gb, marca Intenso. Nu imi merge deloc, nici format, nici open, nici nimic. Daca dau pe Propietati imi spune 0byte free and used space. Deci e gol total ( eu aveam poze pe el inainte ). Daca dau format imi scrie : " There is no disk in drive F. Insert a disk, and then try again. ". Iar daca dau sa il deschid cu dublu click sau open imi scrie : " Please insert a disk into drive F:. "
Am incercat si cu programe de formatat de pe internet, daca stiti cum as putea sa il rezolv, sau daca stiti voi niste programe mai bune, va rog sa ma ajutati. Multumesc si astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Poti sa-l arunci!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai incercat cu easeus sau wondershare?
sau Ontrack?

| Kreefy explică (pentru gelu1970):

Am incercat. Nu merge.

| gelu1970 a răspuns (pentru Kreefy):

Eu credeam ca vrei sa recuperezi pozele. daca vrei sa formatezi incearca cu acest program:
http://korosoft.hu/formatter-e.html